Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

termínovka

Vítajte v sekcii termínová liístina 2019

 

Termínová listina SSAZ na rok 2019

Termínová listina TJ Orava Dolný Kubín pre rok 2019

     Hala                  

                                                                  

16.02.2019  M SR veteráni                                                              Bratislava

23.02.2019  M SR mladšie a najmladšie žiactvo viacboj                 Bratislava

24.02.2019  M SR dorast                                                                  Bratislava

02.03.2019  M SR staršie žiactvo                                                      Bratislava

03.03.2019  M SR juniori                                                                  Bratislava

03.03.2019  Halové majstrovstvá Maďarska, BOK Czárnok            Budapešť

8.-10.03.2019  Európsky pohár v hodoch a vrhoch                           Šamorín

23.03.2019   M SsAZ dorastu, staršieho,  mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva MSKDC

24.3.30.3.2019  Majstrovstvá sveta veteránov                                  Toruň Poľsko  

 

D R Á H A

28.04.2019  1. Dorast a mladšie žiactvo          UMBBB

01.05.2019   1. Kolo staršie žiactvo                  ZTSDU

04.05.2019   1. Kolo najmladší žiaci                 UMBBB

08.05.2019   2. Kolo dorast a mladšie žiactvo   ZTSDU

11.05.2019   Memoriál R. Hrubca v kladive       KUBIN

12.05.2019   2. Kolo staršie žiactvo                    UMBBB

18.05.2019   2. Kolo najmladšie žiactvo             UMBBB

25.05.2019   Jarný míting veteránov                  ???

01.06.2019   M SsAZ staršieho žiactva a dorastu na dráhe  UMBBB

02.06.2019    3. Kolo najmladšie žiactvo           UMBBB

08.06.2019    3. Kolo dorast a mladšie žiactvo ZTSDU

15.06.2019   Medzioblastné stretnutie dorastu     Šamorín

15.06.2019    Majstrovstvá veteránov ČR         SVITAVY

16.06.2019   3. Kolo staršie žiactvo                   UMBBB

22.06.2019   Majstrovstvá SR mladšie žiactvo    Trenčín

22.6-23.6.2019 M SR juniorov                               Bratislava

29.06.2019   M SR mužov a žien do 23 rokov      Trnava

6.72019     Medzinárodné stretnutie U 20      Maďarsko

06.07.2019   M SR dorastu                               Košice

13.07.2019   Medzinárodné stretnutie U 18 CZE-HZUN-POL-SVK   Trnava

06.07.2019   Ťažký päťboj a memoriál M. Vojteka  KUBIN

13.07.2019   Majstrovstvá SR veteránov na dráhe     Nové Zámky

26.07.-4.8.2019  Európske hry veteránov EMG2019  Toríno Taliansko

24.08.2019 Majstrovstvá SR veteránov ťažkom päťboji a v hode bremenom  KUBIN

07.09..2019   4. Kolo dorast a mladší žiaci        ZTSDU

05.9.-15.9.2019 Majstrovstvá Európy veteránov na dráhe  Benátky, Taliansko

14.09.2019    4. Kolo staršie žiactvo                   ZTSDU

14.09.2019    4. Kolo najmladší žiaci                 ZTSDU

15.09.2019   M SR mladšie žiactvo viacboj                             Trenčín

21.09.-22.9.2019  M SR staršieho žiactva                                Košice

28.-09.2019   Medzinárodné stretnutie U 16 Slovinsko

28.09.2019   M SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva na dráhe   ZTSDU

28.09.2019   Jesenný míting veteránov                     ???

09.11.2019   M SsAZ v cezpoľnom behu všetkých kategórií

14.12.2019   Memoriál B. Ȕvegeša v hode bremenom    KUBIN

30,.12.2019   Silvestrovská cena v hode bremenom         TRNAVA

 

Ďalšie termíny pretekov budú dopísané podľa termínovky TJ Sokol Brna Žabovřesky,

TJ Přerov, TJ Opava a ďalších.

 

               

 


 

TOPlist